fbpx

„Minibuso“ siūlomi autobusiukai

Autobusiukai – vidutinio dydžio transporto priemonės, tarpinis variantas tarp lengvųjų automobilių bei autobusų. Jie tinka tiek keleivių, tiek įvairių prekių vežimui. MB Minibusas teikia kokybiškas automobilių nuomos paslaugas. Esame patikima įmonė, kuria žmonės pasitiki. Turime daug nuolatinių klientų, kurie įsitikino mūsų teikiamų paslaugų kokybe, todėl iš nemažo būrio transporto priemonių nuomos įmonių renkasi būtent mus. Be galo dėl to džiaugiamės bei stengiamės pateisinti jų lūkesčius, nenuvilti. Nuolatiniams klientams taikome specialias nuolaidas.

Planuojate kelionę prie jūros ar į kokią nors užsienio šalį? Norite važiuoti kartu su didele draugų kompanija, šeimos nariais ir dar pasiimti daug daiktų, tačiau puikiai suprantate, kad į lengvąjį automobilį visa tai netilps. Tokiais atvejais geriausia išsinuomoti autobusėlį, į kurį tilps visi jūsų draugai bei daiktai. Žinoma, galite važiuoti keliais lengvaisiais automobiliais, tačiau tada sunaudosite daugiau degalų ir kelionė kainuos brangiau. Išsinuomoję autobusiuką sutaupysite.

Norime, kad mūsų klientai būtų patenkinti. Suteikiame išsamią informaciją apie kiekvieną transporto priemonę, patariame, kokių paslaugų kompleksą geriausia rinktis konkrečiu atveju, užtikriname kokybišką autobusiukų techninę priežiūrą bei aptarnavimą. Priimame klientams palankiausius sprendimus, nuoširdžiai rūpinamės jų interesais. Tik taip galima pasiekti, kad kiekvienas mūsų klientas jaustųsi ypatingas ir pats svarbiausias.

Mūsų nuomojami autobusiukai yra erdvūs, patogūs, techniškai tvarkingi. Galima rinktis septynių arba aštuonių vietų autobusiukus su papildoma vieta vairuotojui. Galite mikroautobusą nuomotis su vairuotoju ar be jo. MB Minibusas nuomojamos transporto priemonės ne senesnės nei 2004 m. Autobusiukai VW Tranpsorter – maksimaliai erdvūs bei komfortiški. Jų lubos yra paaukštintos, o bazė prailginta, taigi krovinių skyrius yra talpesnis nei kitų  modelių autobusiukų.

Garantuojame, kad jūsų išsinuomotas autobusiukas bus puikios techninės būklės, nes prieš kiekvieną užsakymą transporto priemonės yra atidžiai patikrinamos, jeigu randama bent smulkiausių gedimų, jie yra pašalinami, atliekami remonto darbai.

Mikroautobusuose yra navigacija, kuri padės lengviau bei greičiau pasiekti kelionės tikslą. Nepasiklysite net nepažįstamoje šalyje ar mieste, kur lankotės pirmą kartą. Jums tereikės suvesti norimos vietos adresą ir navigacija nuves ten, kur reikia.

MB Minibusas autobusiukais keleiviai gali būti pervežami tiek tarpmiestiniais, tiek tarptautiniais maršrutais. Jų techninė būklė atitinka europietiškus standartus, todėl tikrai nesusidursite su problemomis užsienyje.

Transporto priemonės bei keleiviai kelionės metu yra apdrausti KASKO draudimu, kuris galioja ir Lietuvoje, ir užsienio šalyse. Jeigu pateksite į avariją, jums bus suteikta visapusė draudimo apsauga, pagalbos kelyje paslaugos, esant reikalui, būsite vienai parai nemokamai apgyvendinti viešbutyje. Žinodami, kad ištikus nelaimei jumis pasirūpins, galite jaustis ramūs ir mėgautis kelione.

MB Minibusas – nuomos paslaugas teikianti įmonė, kuria tikrai galima pasitikėti. Mums svarbus klientų saugumas, norime, kad savo kelionės tikslą pasiektumėte ne tik laiku, saugiai, bet ir mėgautumėtės patogiu važiavimu.

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 44 times, 1 visits today)