Šarnyrų keitimas

Atsirado bildesiai važiuojant nelygia kelio danga? Automobilis tampa nestabilus ir jį sunkiau suvaldyti? Metas techninei apžiūrai patikimame autoservise, kuriame atliekamas kokybiškas šarnyrų keitimas. Šarnyrai – tai itin svarbi važiuoklės dalis, sujungianti pakabos detales, išlaikančias automobilio stabilumą važiuojant per kelio duobes. Laiku nepakeitus šarnyrų, detalės gali išsinerti ir važiuoti automobiliu taps pavojinga, nes nebesuvaldysite vieno priekinio rato. Todėl svarbu reguliariai tikrinti važiuoklę ir keisti jos dalis.

Kokybiškas šarnyrų keitimas

Panevėžyje bei Utenoje įsikūrusi individuali įmonė „Šasi“ vykdo lengvųjų automobilių, mikroautobusų ir visureigių važiuoklės diagnostiką bei remonto darbus. Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius sukaupta patirtis leidžia užtikrinti klientams aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Patyrę mechanikos specialistai pasirūpins Jūsų transporto priemonėmis, pakeis pakabos detales: šarnyrus, traukes, gumines įvores ir kitas dalis.

Kiek kainuoja pakeisti šarnyrus?

Šarnyrų ir traukių restauravimo kaina autoservise „Šasi“ svyruoja nuo 10 iki 40 eurų. Svirties šarnyro keitimas apie 15-55 Eur. Nuo ko priklauso tiksli šarnyrų kaina? Vienas svarbiausių veiksnių – tai transporto priemonės modelis. Skirtingiems modeliams reikalingi skirtingi šarnyrai, kurių kaina gali skirtis. Kartais gali būti susidėvėjusios šalimais esančios automobilio detalės, todėl reikalingas ir jų keitimas. Jeigu norite, kad Jūsų automobilis būtų sutvarkytas kokybiškai, pravartu atlikti tikslią jo būklės diagnostiką.

Po taisymo

Kokybiškai pakeisti šarnyrai panaikins važiuojant girdimus pašalinius nemalonius garsus, bildesį ar girgždesį, palaikys transporto priemonės stabilumą. Po remonto rekomenduojamas ratų suvedimo patikrinimas, kurį mes galime atlikti pasitelkdami kompiuterinę diagnostiką. Ši procedūra padės įsitikinti ar automobilis tikrai stabilus ir patikimas vairuoti.

Pasinaudokite specialistų pagalba

Jeigu pastebėjote savo automobilyje ką nors įtartino ir nesate užtikrinti jo būkle – užsukite į mūsų autoservisą ir mes padėsime nustatyti galimus gedimus. Mūsų specialistų komanda sutvarkys Jūsų transporto priemonę ir padės išvengti visų rūpesčių. Ieškote patikimo bei patyrusio automobilių taisytojo? „Šasi“ paslaugos – kaip tik Jums.

 Daugiau apie važiuoklės remontą: http://www.vaziuokle.lt/serviso-paslaugos/sarnyru-restauravimas-keitimas/