fbpx

Kokybiški, patogūs ir patikimi Mercedes Benz mikroautobusai

Mikroautobusai – transporto priemonės, didesnės nei lengvieji automobiliai, bet mažesnės nei autobusai. Jie naudojami keleivių, įvairių krovinių vežimui. Jame gali sutilpti daugiau žmonių nei lengvajame automobilyje. Yra įvairios talpos mikroautobusų. Vieni gali vežti nuo 5 iki 8 žmonių. Kiti – nuo 9 iki 16 keleivių, o patys didžiausi – nuo 19 keleivių su visu jų bagažu. Tai labai patogu keliaujant atostogauti, iškylauti  su šeima, giminėmis ar didesne draugų kompanija.

Kadangi mikroautobusai yra aukštesni, juose geresnis matomumas, todėl šios transporto priemonės yra daug saugesnės. Todėl vairuotojas gali saugiau jaustis dėl keleivių saugumo ir užtikrintai, atsipalaidavęs vairuoti. Galinės sėdynės mikroautobusuose gali būti pašalintos taip, kad į laisvą erdvę būtų galima įdėti daug daugiau krovinių. Jei yra didelių krovinių, kuriuos reikia pervežti, tai yra idealu.

Kaip matote, mikroautobusai turi daug privalumų. Kelis jau išvardijome, tačiau tai dar ne viskas. Šias transporto priemones verta rinktis, nes:

  • Jų vidus yra erdvus, todėl jais galima komfortiškai keliauti nemažai žmonių grupei arba vežti krovinius;
  • Paspaudus mygtuką, atsidarančios stumdomos durys palengvina vaikų įlaipinimą bei įvairių daiktų įkrovimą;
  • Mikroautobusai yra puikus pasirinkimas, jeigu Jums reikia pervežti krovinį, tačiau nenori juo apkrauti savo lengvojo automobilio. Jie tinka vežti mažiems bei vidutinio dydžio kroviniams. Itin didelių krovinių pervežimui jau būtų reikalingas sunkvežimis.

Įmonės „Vilneda“ teikiamos paslaugos

Mes teikiame autobusų, mikroautobusų, automobilių, priekabų nuomos, autobusų pardavimo bei remonto paslaugas.

Mumis tikrai galite pasitikėti, nes esame patikima, ilgus metus sėkmingai gyvuojanti įmonė. Nuo 2008 m. esame Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “Linava” nariai, o nuo 2005 m. – Lietuvos turizmo asociacijos (LTA) nariai.

Siekiame tapti pirmaujančia keleivinio transporto įmone Baltijos šalyse. „Vilneda” misija yra užtikrinti aukštos kokybės paslaugų teikimą už konkurencingą kainą bei pasiūlyti plataus spektro, kokybiškų, patogių, patikimų transporto priemonių parką.

Be to, klientų patogumui, teikiame šias paslaugas:

  • Padedame suplanuoti kelionės maršrutą;
  • Suteikiame įvairios, konkrečiai kelionei naudingos, informacijos;
  • Galime apskaičiuoti kuro, kelių mokesčių ir kitas kelionės išlaidas;
  • Pasirūpiname vairuotojo nakvyne kelionės metu.

Mercedes Benz mikroautobusai

Nuomojame 7+1 vietos mikroautobusą MERCEDES BENZ VITO TOURER. Jis turi oro kondicionierių, navigacinę sistemą, USB.

Taip pat galime pasiūlyti du didesnius (19+1+1) mikroautobusus MERCEDES BENZ 519 CDI SPRINTER. Vienas iš jų yra visai naujas – 2017 metų.

Mercedes Benz mikroautobusai – aukščiausios kokybės bei saugumo garantas.

 

 

 

(Visited 38 times, 1 visits today)