Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilių nuomą

Kiekviena savo klientus gerbianti automobilių nuomos bendro savo tinklapyje turi paruošusi atsakymus į dažniausiai vartotojų užduodamos klausimus. Kam to reikia? To reikia naujiems klientams kad jie galėtų susipažinti su nuomos sąlygomis ir neskambinėtų be reikalo vadybininkams klausinėdami įvairių smulkmenų. Kokius klausimus dažniausiai užduoda žmonės norintys išsinuomoti automobilį?

Kokio amžiaus žmonėms nuomoja automobilius

Ketvirtadalis visų keliaujančių žmonių yra jauni. Ne visos automobilius nuomojančios įmonės vienodai vertina tokius asmenis todėl ir sąlygos yra skirtingos, vieniems leidžiama pasirašyti sutartį jei turi 21, kitiems 25 metus. Taip pat tikrinamas ir vairavimo stažas ir tai reiškia kad vykdami į pasirinktą pasaulio šalį turite iš anksto pasidomėti ar yra en bendrovių kurios išnuomos jums mašiną.

Kokių dokumentų reikia?

Galiojantis tarptautinis vairuotojo pažymėjimas tai tik vienas dokumentas kurios jums tikrai reikės. Be šio dokumento su savimi turėkite dar ir asmens tapatybės kortelę arba pasą nes nuomos įmonė gali paprašyti vienos iš šių dokumentų kopijos. Kai kuriose pasaulio šalyse yra praktika tikrinti asmens tapatybę prašant parodyti savininko vardą ant mokėjimo kortelės arba to asmens vardu išrašytą buitinių paslaugų tiekėjo išrašytą sąskaitą kurioje matosi pavardės ir adresas. Tai nuomos įmonės daro tam kad apsisaugotų nuo nesąžiningų žmonių, automobilių sugadinimo ir vagysčių.

Kainos ir užstatas

Nuomojantis automobilį jūsų gali papašyti užstato. Tai gali būti skirtingo dydžio suma kiekvienoje šalyje nes tai priklauso kokios klasės automobilį nuomojatės. Užstatą galimą sumokėti grynais arba banko kortele, ši suma laikinai yra rezervuojama nuo banko sąskaitos ir kai baigiate naudotis paslauga sugrįžta į jūsų sąskaitą. Pigi nuomos paslauga paprastai slepia papildomus mokesčius todėl prieš pasirašydami sutartį vadybininko paklauskite visų klausimų kurie jus domina nepaisant to kad ir kokie kvaili tie klausimai būtų. Jūsų automobilio kaina skaičiuojama paromis, kilometražas kaip bebūtų keista gali būti ribojamas priklausomai nuo įmonės arba taikomi papildomi mokesčiai. Kainą kurią matote reklaminiame lankstinuke arba nuomos svetainėje yra rodoma jau su įskaičiuotų pridėtinės vertės mokesčiu.