Warning: file_get_contents(https://krasto.info/orai-w/dabar/auto.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/pz/header.php on line 192
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Sportiškiausių automobilių rinkimuose – dvigubas BMW triumfas

BMW-M3-ir-M4-300x187Praėjus vos dviem mėnesiams po oficialaus debiuto, Vokietijos automobilių koncerno BMW naujieji galingi ir greiti „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobiliai išrinkti sportiškiausiais savo segmentuose automobiliais. Šiuos titulus M serijos automobiliai iškovojo automobilių žurnalo „Auto Bild“ surengtuose „Metų sportiškiausio automobilio“ rinkimuose.

Nugalėtojus rinko žurnalo skaitytojai ir beveik trečdalis (30,21 proc.) jų „BMW M3“ įvardino sportiškiausiu tarp serijinės gamybos sedanų. „BMW M4“ pergalę iškovojo serijinės gamybos kupė modelių kategorijoje. Už „M4“ kaip geriausią šioje klasėje balsavo 16,67 proc. „Auto Bild Sportscars“ skaitytojų.

„Skaitytojų nuomonė atspindi naujųjų „BMW M“ serijos automobilių išskirtinumus. Tiek sedanas „M3“, tiek ir kupė „M4“ savo segmente diktuoja, kokios turi būti šiuolaikinių sportinių automobilių darbinės charakteristikos, tikslumas ir dinamiškumas“, – sakė BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

Abu naujieji „BMW M“ modeliai turi naujos kartos šešių cilindrų vienaeilius variklius su „M TwinPower Turbo“ technologija ir ypatingai dideliu sukimo momentu. Šis agregatas išvysto 317 kW / 431 AG galią. Didžiausias sukimo momentas – 550 Nm – gali būti pasiekiamas įvairiuose greičių lygiuose ir pagal šį rodiklį „BMW M3“ pirmtaką lenkia 40 procentų. Automobilyje panaudojus lengvasvores konstrukcijas, koncernui pavyko sumažinti „BWM M4“ svorį 80 kg (iki 1497 kg) ir suteikti modeliui daugiau dinamikos bei efektyvumo. Degalų sunaudojimas ir anglies dvideginio išskyrimas į aplinką taip pat sumažėjo, 25 procentais.

„M3“ sedanas ir „M4“ kupė modeliai su papildomai pasirenkama septynių laipsnių dvigubos sankabos greičių dėže įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/val. sugeba per 4,1 sek. ir yra stabilūs lenktynių trasoje. Abu apdovanotieji modeliai 100 km nuvažiuoti sunaudoja 8,8 litro degalų, o į aplinką išskiria 204 g/km emisijų.

„Auto Bild Sportscars” priklauso didžiausiai Europoje automobilinių žurnalų grupei „Auto Bild Group“. Žurnalo skaitytojai interneto portale „autobild.de“ iš 143 kandidatų rinko sportiškiausius automobilius 17 kategorijų. Metų sportiškiausio automobilio rinkimus „Auto Bild“ rengia jau 13 metų ir jie yra laikomi vieni svarbiausių sportinio stiliaus modelių apdovanojimų.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.